بهترین پیوند یکتا در آکا بلاگز و تاثیر آن بر سئوی سایت

بهترین پیوند یکتا در آکا بلاگز و تاثیر آن بر سئوی سایت و بهتر دیده شدن مطالب شما در موتور جستجو

پیوند یکتا چیست؟ به زبان کاملا ساده باید بگوییم پیوند یکتا در آکا بلاگز آدرس و نشانی مطلب شما می باشد که به چندین صورت قابل تنظیم است. ویا به زبان تخصصی تر باید گفت :

پیوند های یکتا نشانی های یکتای نوشته های وبلاگ شما هستند. همانند دسته بندی ها و بقیه ی لیست ها در وبلاگ. پیوند یکتا چیزی است که افراد دیگر از آن استفاده میکنند تا به نوشته (یا خش های خاص) پیوند بدهند و یا همان کاری که شما می کنید و یک پیوند را در ایمیل برای دیگری می فرستید. نشانی هر نوشته می بایست یکتا بوده و هرگز تغییر نکند.از این رو آن را پیوند یکتا می نامند.

بهترین پیوند یکتا, سئوی سایت, پیوند یکتا, بهترین پیوند یکتا در وردپرس, تنظیمات پیوندهای یکتا, بهترین نوع پیوند یکتا

همانطور که گفته شد به چندین صورت قابل تنظیم است که به ترتیب آنها را توضیح خواهیم داد.

ساده:

http://you’rblog.acablogs.com/?p=123

به این صورت که ?p=123 نشان دهنده ی شناسه نوشته است. این حالت در تمام سرورها کار می کند، اما با توجه به دیگر اختیارات ما زیبا به نظر نمی رسد. و همچنین سئوی مناسبی برای شما به همراه ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که تا حد امکان سراغ این نوع پیوند یکتا نروید.

روز و نام:

http://you’rblog.acablogs.com/2018/06/09/نوشته-نمونه/

در این بخش ” ۲۰۱۸/۰۶/۰۹/نوشته-نمونه ” نشان دهنده ی شناسه نوشته است. در این نوع پیوند یکتا تاریخ نوشته قبل از نوشته اصلی نمایش داده می شود که بیانگر این می باشد که نوشته شما در تاریخ ۲۰۱۸/۰۶/۰۹ منتشر شده است. این نوع پیوند یکتا نسبت به نمونه اول بهتر می باشد ولی بعلت اینکه لینک بسیار طولانی برای شما ایجاد می کند از لحاظ زیبایی چندان مناسب نیست. اما از لحاظ سئو نسبت به شرایط اول بسیار مناسب می باشد.

عددی:

http://you’rblog.acablogs.com/نوشته-نمونه/۱۲۳

در این بخش ” /۱۲۳/نوشته-نمونه ” نشان دهنده ی شناسه نوشته است. عدد “۱۲۳” که متناسب با هر مطلب متفاوت خواهد بود شناسه نوشته شما می باشد یعنی هم از طرق این آدرس http://help.acablogs.com/123 و هم آدرس بالا می توان به نوشته شما دسترسی داشت. در گذشته از این نوع آدرس دهی بطور فراوان استفاده میشد چون عدد قبل از نوشته فشار کمتری بر روی سرور وارد می آورد ولی اکنون مشکل قبل وجود ندارد. تنها مشکل این نوع لینک دهی ایجاد دبل پست(تکرار مطلب برای موتور جستو) میباشد که اصلا خوشایند نبوده و برروی سئوی سایت شما تاثیر منفی دارد.

این نوع لینک دهی به افرادی پیشنهاد می شود که دانش ریدایرکت و کد نویسی داشته تا بتوانند از ایجاد دبل پست در سایت خود جلوگیری کنند.

بهترین پیوند یکتا, سئوی سایت, پیوند یکتا, بهترین پیوند یکتا در وردپرس, تنظیمات پیوندهای یکتا, بهترین نوع پیوند یکتا

این نوع لینک دهی برای افراد حرفه ای بسیار عالی می باشد

البته خبر خوش اینکه در بخش ” سئو ” و گزینه ریدایرکت بخشی وجود دارد که می توانید این کار را بدون داشتن اطلاعات کدنویسی بر روی سایت خود اعمال کنید

نام نوشته:

http://you’rblog.acablogs.com/نوشته-نمونه/

خوب همانطور که ملاحظه میکنید شرایط کاملا مشخص می باشد. پیوند یکتایی که بسیار محبوب بوده و حتی همین سایت نیز از آن استفاده می کند.

بهترین پیوند یکتا, سئوی سایت, پیوند یکتا, بهترین پیوند یکتا در وردپرس, تنظیمات پیوندهای یکتا, بهترین نوع پیوند یکتا

از لحاظ سئو مانند قبلی بسیار محبوب می باشد

 

۰
آکا بلاگز

نویسنده: آکا بلاگز

تمامی حقوق متعلق به آکا بلاگز می باشد. کپی برداری با ذکر اسم و لینک منبع مجاز و بلا مانع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *